Loading...
logo SKKI TRIKKE
infolinka - tel.: 0905 202 502
Loading...

100% ALTERNATÍVA LYŽÍ ALEBO SNOWBOARDU

ČO JE SKKI TRIKKE ?

SKKI TRIKKE (čitaj skitrajk) je predovšetkým zábava na snehu spojená so športom pre všetkých. SKKI TRIKKE pochádza z USA - sú to tri lyže spojené s riadidlami špeciálnym kĺbom. SKKI TRIKKE je určený v zime na jazdu po zjazdovkách dolu z kopca. SKKI TRIKKE nie je určený pre jazdu vo voľnom teréne. Lyžiar – trikker stojí na SKKI TRIKKU (nesedí) a prenášaním váhy podobne ako na lyžiach zatáča (carvingový oblúk), alebo brzdí podľa potreby. Napriek tomu, ako to na prvýkrát vyzerá, je to ľahko ovládané športové zariadenie s neuveriteľne bezpečnou jazdou.

DRUHÁ LYŽIARSKA MLADOSŤ
POĎ NA SKKI TRIKKE 2017 12 10
SKKI TRIKKE vo verzii 2017 prešiel trojročným testovaním a dolaďovaním jednotlivých detailov na zjazdovkách horských centier v celej Európe. Nový SKKI TRIKKE 2017 bol dokonale vyladený pre perfektný zážitok z turistickej či športovejšej jazdy, ale aj adrenalínovej jazdy v najnáročnejších podmienkach čiernych zjazdoviek (na Slovensku – napr. Lomnické sedlo – video ďalej). Nemusíš vedieť lyžovať, nepotrebuješ žiadnu špeciálnu obuv, stačia zimné turistické topánky, zimné oblečenie, rukavice, pre bezpečnosť prilbu a už si to môžeš svišťať z kopca dole.

SKKI TRIKKE má špeciálny patentovaný kĺb, ktorý spája platformy s riadidlami. Toto technické riešenie chráni hlavne kolená jazdca pred nežiadúcim rotačným pohybom a tým aj pred klasickými zraneniami lyžiara – poškodenými kolennými väzmi. Pevné riadidlá sú potiahnuté penovým materiálom a dobre uchopiteľné aj v rukaviciach. Platformy na ramenách SKKI TRIKKU sú s protišmykovým povrchom, veľmi bezpečne sa na nich stojí a žiadne viazanie preto nie je potrebné. Pri každom pohybe SKKI TRIKKU je medzi ramenami SKKI TRIKKU rovnaká vzdialenosť a tak môžeš úplne prirodzene v plnej rýchlosti vykrajovať carvingové oblúky, alebo skúšať dynamické „krátke švihy”. Pri jazde SKKI TRIKKE nevadí ľad, hlboký neupravený svah, či jarný firn – máš tri lyže a držíš sa riadidiel – to je záruka bezpečnosti. Veľká „sranda” je vtedy, keď všetci na lyžiach a snowboardoch obchádzajú polmetrové bubny, „bojujú o holý život” aby bezpečne zišli dolu a ty na SKKI TRIKKE v dobrej rýchlosti jazdíš cez vrcholce bubnov, lebo vtedy to je najväčšia zábava. Si pritom najrýchlejší zo všetkých a dolu ťa nebolia nohy. Najviac všetkých naštveš, keď si to zopakuješ päťkrát.

SKKI TRIKKE je univerzálna veľkosť, reguluje sa len výška riadidiel. Môžu na ňom jazdiť aj veľkí aj malí, najmladší (približne od 13 rokov), ale aj starí kmeti (zatiaľ rekord 75-ročný), trénovaní športovci a aj tí ktorým váha ukazuje tri čísla. Tým, že celý deň jazdíš v pohodlí mäkučkých a teplých zimných turistických topánok, už nikdy viac nezažiješ skvelý pocit úľavy z vyzutých lyžiarok. Skončia sa tiež únavné debaty o lyžiarkach pre seba, pre manželku, pre deti, ktorým neustále rastú nohy. Jeden SKKI TRIKKE je pre všetkých a ešte ušetríš. Sú víkendy, kedy nejazdíte všetci spolu? Je veľmi ľahké podeliť sa o jedinečný zážitok z jazdy na SKKI TRIKKE so svojou rodinou, alebo so svojimi priateľmi - máš turistické topánky? Ber a jazdi!

SKKI TRIKKE sa naučíš bezpečne ovládať už po niekoľkých minútach jazdy. Preč sú časy drahých týždenných lyžiarskych kurzov, alebo náročnej rodičovskej výuky. Naučiť sa jazdiť na SKKI TRIKKE je oveľa jednoduchšie ako na lyžiach či snowboarde. Zažiješ perfektný pocit z toho, že vieš „niečo” zvládnuť za jeden deň. To "niečo" je SKKI TRIKKE. Môžeš si tiež vyskúšať jazdu s inštruktorom SKKI TRIKKE. V prvý deň, po zjazde na modrých zjazdovkách, plynule prechádzaš na červené zjazdovky. Nie je nič nezvyčajné, že pri dobrej kondícii si vyskúšaš aj jazdu na čiernej zjazdovke. Vychutnaj si pocit radosti z bezpečnej jazdy a zábavy k tomu. Na SKKI TRIKKU zažiješ svoju prvú, alebo aj druhú lyžiarsku mladosť. SKKI TRIKKE? Bezpečne a zábavne – SAFE & FUN.

Bolia ťa kolená, máš nadváhu, chýba ti kondícia? Už ťa lyžovanie aj trochu bolí a presedíš viac v bufete ako jazdíš na zjazdovke? Si po zranení, alebo potrebuješ nabrať kondíciu? Šport v mladosti zanechal stopy na kolenách a členkoch?

SKKI TRIKKE je alternatívou a možno aj jediným riešením, ako si môžeš pri predĺžiť svoj lyžiarsky život. Presne tak, ako stovky a tisíce iných, čo jazdia na SKKI TRIKKU. Preháňajú ťa mladí a len spomínaš, aké to bolo kedysi, keď si …. ? Presvedč sa, že SKKI TRIKKE je tvoja druhá lyžiarska mladosť! Ukáž im, že nepatríš do starého železa.

Budeme veľmi radi, ak si pozrieš túto stránku, alebo si preklikneš na https://www.facebook.com/trikke.slovakia.sk/. Pozri si fotky a videá, na ktorých sú ľudia, ako ty. Žiadne „klamanie vyšportovaným a trénovaným telom”, žiadne profesionálne marketingové zábery s „kúskami”, ktoré dá len niekoľko vyvolených na svete. Pozri si jazdu na ľahkých a aj ťažkých zjazdovkách, školu SKKI TRIKKE, návody jazdy na vlekoch a sedačkách. Pozri si, ako môžeš zakrátko jazdiť aj ty. Pozývame ťa do našej spoločnej rodiny skki-trikkerov.

Prekonáš na SKKI TRIKKE tieto maximá?

126
km jazdy za jeden den z kopca dolu (bez lanoviek)
825
km najazdených za jednu lyžiarsku sezónu
107
km/h uznaný svetový rekord v zjazde
300
sekúnd do zvládnutia prvých štyroch plynulých oblúkov úplného nováčika

VLASTNOSTI A VÝHODY SKKI TRIKKE

Lyžiar – trikker na SKKI TRIKKU stojí a prenášaním váhy ako na lyžiach zatáča alebo brzdí podľa potreby. Dve platformy, na ktorých sa stojí, sú s „volantom“ spojené patentovaným kĺbom

KONŠTRUKCIA SKKI TRIKKE

Zaťažované je celé telo – aj horné partie – ramená, ruky, chrbát, nielen nohy a preto na SKKI TRIKKE vydržíš jazdiť celý deň, viac ako lyžiari.

ZÁŤAŽ NA CELÉ TELO

SKKI TRIKKE je určený pre dospelých bez rozdielu pohlavia, veku a váhy a pri mládeži je to podľa vzrastu. Je len jedna veľkosť: SKKI TRIKKE môže používať celá rodina.

VARIABILITA POUŽITIA

Aj najväčší športový antitalent vie na modrých zjazdovkách na Trikku s inštruktorom jazdiť do hodiny, Ty to zvládneš rýchlejšie. Koľko ti to trvalo na lyžiach a snowboarde?

RÝCHLA ADAPTÁCIA

SKKI TRIKKE = 3 lyže - pri jazde nevadí ľad, bubny, mäkký sneh, a tiež neupravená zjazdovka. Pri týchto podmienkach si kráľom zjazdovky Ty!

SKKI TRIKKE = SKKI TRIKKE

Zimná verzia – SKKI TRIKKE slúži v zime na jazdu dolu po zjazdovke. Lanovky a výťahy možno používať rovnako, ako používajú lyžiari

NEOBMEDZENOSŤ PRÍSTUPU

SKKI TRIKKE nemá viazanie, stačia turistické topánky, nie sú potrebné lyžiarky, prípadne iná lyžiarska výstroj

BEZ LYŽIAROK A VIAZANÍ

Nemusíš SKKI TRIKKE kúpiť hneď, môžeš si Trikke vyskúšať aj s inštruktorom – zvládnutie jazdy na SKKI TRIKKU sa tak skráti na minúty

MoŽNOSŤ VYSKÚŠAŤ VOPRED

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE SKKI TRIKKE?

PREČO DAŤ PREDNOSŤ SKKI TRIKKE PRED LYŽAMI, ALEBO SNOWBOARDOM?

100% náhrada zjazdových lyži alebo snowboardu.

Pre ľudí s bolesťami kolien, po lyžiarskych úrazoch, alebo s rôznymi zdravotnými problémami a bolesťami (opotrebovanie kĺbov, poškodenie šliach a svalov dolných končatín, ...)

Veľmi vhodné pre ľudí vo veku 40+, ktorí už "skončili" s lyžovaním - druhá lyžiarska mladosť. SKKI TRIKKE aj pre starších (aj vo veku 60+).

Pre zvyšovanie kondície celého tela (pri jazde je rovnomerne rozložené zaťaženie od rúk, chrbtových a brušných svalov až po nohy). Ideálny po úrazoch ako rekonvalescencia.

Aj pre nelyžiarov! Lyžuje tvoja rodina bez teba a chcel by si lyžovať s nimi? To dosiahneš len so SKKI TRIKKE!

SKKI TRIKKE je riešením pre ľudí s nadváhou, ktorí si jazdou na lyžiach môžu poškodiť zdravie, ako aj pri rehabilitácii po svalových zraneniach dolných končatín, brušných a chrbtových svalov.

Pre nepravidelne športujúcich ľudí, ktorí kondične nestačia na mladších – po 2-3 dňoch jazdy na SKKI TRIKKE určite 90% mladých nebude kondične stíhať.

Druhé lyže do rodiny, jeden univerzálny SKKI TRIKKE pre všetky generácie (od veku 13+).

SKKI TRIKKE je pre celú rodinu. Univerzálna veľkosť bez ohľadu na vek (13 - 100 rokov), váhu (45 kg - XXL kg) a pohlavie, s možnosťou regulácie výšky riadidiel. Pre všetkých, ktorí chcú jazdiť bezpečne a zabaviť sa.Ján Hrončák, BEST MEDIA spol. s r. o.

SKKI TRIKKE je úžasný výrobok. Aj keď na mňa na začiatku pôsobil netradične, veľmi rýchlo som si osvojil ovládanie. Jazda na ňom po svahu bola skutočným zážitkom. Odporúčam...